Nejlépe se učíme praxí. Je to takhle jednoduché.

Learn By Doing představuje společnosti poskytující cenově dostupné online vzdělávací nástroje, které lze využít jak v učebnách, tak individuálně.

Nabízíme nástroje pro vzdělávání v oblastech marketingu, managementu, plánování, účetnictví, lidských zdrojů, statistky a řízení.

Pokud jste lektor se sídlem v Evropě, velmi rádi s Vámi budeme spolupracovat!

Partneři

Naše partnerské společnosti už pomohly vice než 500 000 lidem naučit se a aplikovat ekonomické koncepty v praxi.

Staňte se jedním z nich!

Interpretive Simulations

Již od roku 1986 pomáhají ekonomické simulace společnosti Interpretive vytvořit ty nejlepší lídry dneška. Interpretive nabízí přes 10 různých simulací pro využití v učebně. Simulace zahrnují oblasti marketingu, managementu a plánování a využívají se na univerzitách, firemních školeních a středních školách po celém světě.

Dnešní studenti se musí naučit řešit složité problémy, zkusit si pracovat v týmu a umět vybírat ta nejlepší možná rozhodnutí z nejširšího spektra. Ekonomické simulace umožnují získat tyto důležité zkušenosti poutavým způsobem. Simulace společnosti Interpretive jsou založené na zkušenostech 17 různých autorů a umožnují studentům vyzkoušet si řešit problémy z praxe.

Suma sumárum: Lepší výsledky Vašich studentů.

MBTN | Management by the Numbers

Výukové moduly společnosti MBTN učí studenty a podnikatele zdokonalit se v klíčových oblastech ekonomie – online a vlastním tempem. MBTN nabízí přes 40 modulů, které zahrnují témata z marketingu, účetnictví, podnikání, lidských zdrojů, plánování, řízení a statistiky. Každý modul obsahuje návod k postupu a 4 sady otázek na procvičení a aplikaci daného konceptu. Lektoři mají přístup k originálním PowerPointovým prezentacím a můžou jednoduše sledovat pokrok studenta online.

Group of happy young  business people in a meeting at office

Mám zájem. Prosím kontaktujte mě.